SECURITAS GLOBAL

SECURITAS GLOBAL

Securitas güvenlikte bilgi lideridir. Uzman güvenlik, teknoloji ve danışmanlık hizmetlerinin de yer aldığı geniş bir yelpazede; endüstriyel tesislerden, ofislere, mağazalardan, havalimanlarına kadar pek çok noktada, 370.000’den fazla çalışanımızla iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel optimum güvenlik çözümleri sunar.

“Faaliyet gösterdiği ülkeleri, 3 ana grup halinde yürüten Securitas, İsveç Menkul Kıymetler Borsası’nda (NASDAQ QMX)’de işlem görmeye devam ediyor.”

1934 yılında İsveç’te kurulan Securitas, bu tarihten itibaren hızlı bir şekilde büyümüş ve bugün 5 kıtada da hizmet veren uluslararası bir kuruluş haline gelmiştir.

  • Uzman Güvenlik Personeli
  • Mobil Güvenlik Çözümleri
  • Uzaktan İzleme Hizmetleri
  • Kontrol Hizmetleri
  • İtfaiye Hizmetleri

Securitas, bugün 56 ülkede, 370.000’den fazla çalışan ile hizmet veren ve güvenlikte bilgi lideri konumuna gelen bir firma haline gelmiştir.

Dünya genelinde 150.000 iş ortağına (sadece izleme iş ortakları hariç) hizmet verir. 2019 yılında, yaklaşık 110.899 Milyon SEK (İsveç Kronu) ciroya sahip olan Securitas’ın, operasyonel geliri ise 5.738 SEK olarak gerçekleşti.

Securitas, dünya genelinde 150 global iş ortağına sahiptir. %89 tutunma oranı,  0.19 serbest nakit akışı net borçlana oranına ve 2.2 net borçlanmanın amortisman öncesi kârı vardır.

İletişim Formu