Hizmetlerimiz

Securitas İtfaiye Hizmetleri, endüstriyel tesislerin, AVM komplekslerinin, turizm ve konaklamaya yönelik tesislerin ve sanayi merkezlerinin itfaiye hizmetleri ile korunmasını sağlar. Yangın sisteminin tesislerinizle uyumlu bir şekilde kurgulanması ve sistemin etkin bir şekilde çalışması için geleceğe dönük analizleri yapar. Multi Rol Güvenlik Görevlisi, İtfaiye Hizmeti ve Gözlem Hizmetleri de, olası senaryolara karşı her an göreve hazırdır.

Yangın sistemlerinizin periyodik bakımı ve kontrolü yine yangınla mücadele hizmetleri kapsamında yapılan itfaiye hizmetleri içerisindedir. Aynı zamanda düzenli kontroller yapılarak, olası risk durumlarında sistemin en doğru şekilde çalışması devamlı olarak denetlenir.

Gerekli önlemlerin alınmasına rağmen ortaya çıkabilecek yangın durumlarına karşı tesislerinizde konumlandırılmış özel itfaiye ekiplerimiz, yerel itfaiye ekipleri ve ilk yardım birimleri işletmenize gelene kadar geçen süredeki ilk müdahaleyi ve söndürme çalışmalarını hızlı bir şekilde başlatır. Yangının hızlı bir şekilde kontrol altına alınmasında, yayılmadan güvenli bir şekilde söndürülmesinde arka planda kamu görevlilerine destek verilir.

Hizmetlerimizi detaylı olarak incelemek için aşağıdaki görsellere tıklayabilir, detaylı olarak hizmet kalemlerini inceleyebilirsiniz.

İtfaiye Broşür

Fire Department Brochure