Temel İtfaiye eğitimi almış ve işletme tarafından belirlenmiş İSG kurallarını ve işletme gerekliliklerini sağlayan Securitas Watchman personeli, tehlikeli, iş kaza ve yangın riski olan alanlarda kuralların uygulanışını ve doğruluklarını kontrol eder. Securitas Watchman personeli sayesinde hızlı, sürdürülebilir kontrol ve denetimler gerçekleştirilir. Ziyaretçiler, tedarikçiler ya da çalışanlar için geliştirilmiş Watchman uygulaması kapsamında yapılan denetimler, gerçek zamanlı raporlama yapabilme olanağı sağlar.

1y

Temel itfaiye eğitimlerini başarı ile bitiren personel, aynı zamanda mesleki yeterlilik eğitimlerini de başarılı ile bitirmiş kişiler arasından seçilir. Tesis içerisinde yaptırılıcak göreve özel eğitimler ile desteklenen personel, görev yeri talimatlarında belirtilen görevlerin yerine getirilmesi için alınması gereken yetkinlik eğitimlerini ile başarılı ile tamamlar.

2y

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında koruyucu iş ekipmanları ile donatılmış watchman personeli, eğitimi verilmiş ve sorumluluk sahasında kullanılacak malzemeleri ile de güçlendirilir.

3y

Watchman personeli, tüm senaryoların ve personelin güven içerisinde hareket etmesini sağlayan ve denetleme görevi gören bir birimdir. Tamamı profesyonellerden oluşan bu ekipler, sorumluluk alanlarındaki tüm kontrol ve denetimleri gerçekleştirir.

İletişim Formu