Gözlem Hizmeti

Temel İtfaiye eğitimi almış ve işletme tarafından belirlenmiş İSG kurallarını ve işletme gerekliliklerini sağlayan Securitas Gözlem Hizmeti personeli, tehlikeli, iş kaza ve yangın riski olan alanlarda kuralların uygulanışını ve doğruluklarını kontrol eder. Securitas Gözlem Hizmeti sayesinde hızlı, sürdürülebilir kontrol ve denetimler gerçekleştirilir. Ziyaretçiler, tedarikçiler ya da çalışanlar için geliştirilmiş Gözlem Hizmeti kapsamında yapılan denetimler, gerçek zamanlı raporlama yapabilme olanağı sağlar.

1y

Temel itfaiye eğitimlerini başarı ile bitiren personel, aynı zamanda mesleki yeterlilik eğitimlerini de başarılı ile bitirmiş kişiler arasından seçilir. Tesis içerisinde yaptırılıcak göreve özel eğitimler ile desteklenen personel, görev yeri talimatlarında belirtilen görevlerin yerine getirilmesi için alınması gereken yetkinlik eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamlar.

2y

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında koruyucu iş ekipmanları ile donatılmış Gözlem Hizmeti personeli, eğitimi verilmiş ve sorumluluk sahasında kullanılacak malzemeleri ile de güçlendirilir.

3y

Gözlem Hizmeti personeli, tüm senaryoların ve personelin güven içerisinde hareket etmesini sağlayan ve denetleme yapan birimdir. Tamamı alanında uzman kişilerden oluşan bu ekipler, sorumluluk alanlarındaki tüm kontrol ve denetimleri gerçekleştirir.